بجنگ تا قلم خون دارد

سیاست ما همان دیانت ماست

بجنگ تا قلم خون دارد

سیاست ما همان دیانت ماست

خوراک راحت و سریع الکپی شبکه های گفتمان مجازی

پیوندهای روزانه


Click image to see actual size
برای دیدن پوسترها در سایز واقعی روی آن کلیک نمایید
سردار اسماعیل کوثری

وی نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم و جانباز دفاع مقدس است که در سالهای جنگ، فرمانده لشگر 27 محمد رسول الله بود و در همان سالها به مقام جانبازی 70% نایل آمد. 
کوثری که از همرزمان شهید همت و بسیاری دیگر از فرماندهان ارشد دفاع مقدس است در سالهای بعد از جنگ نیز با حفظ روحیه بسیجی و انقلابی، در عرصه سیاست فعالیت خود را ادامه داد و هم زمان مدرک دکترای امنیت دفاعی خود را کسب کرد. 
وی تا کنون چندین نوبت به صراحت به نقد عملکرد دولت یازدهم در موضوع سیاست خارجی پرداخته است، از جمله سخنان وی در همایش «دلواپسیم» در اردیبهشت 93 که اظهار داشت: 
«با عزیزان تیم مذاکره کننده حرفمان این است حالا که شما سانتریفوژ ها را محدود کردید پس بابد تمام تحریم ها را برمی داشتید. ما وقتی 20درصد را قبول کردیم حداقل باید بانک مرکزی و نفت از تحریم در می آمد. همین هم که به توافق اولیه رسیدیم هفته گذشته با مسئولین بانک مرکزی جلسه گذاشتیم تا 15 روز قبل از 2/4 میلیون دلار هیچ نتوانسته ایم برداریم. حالا که ما نصف مواد غنی شده را اکسید کرده ایم چرا آن ها هنوز اقدامیانجام نداده اند. بنابراین به منافع ملی ما خدشه وارد شده است.» 
 • امین باقریان

نظرات  (۲)

 • http://raychaelarianna.com/dna-car-insurance-uk.html
 • 3xni / 2 years ago, i was thinking about something like this and i was like, shit by the time they make that i would be too old. hahah guess i was wrong. lol fuck the wii. I am getting that tomorow.
  پاسخ:
  ترجمه شده توسط گوگل :

  3xni / 2 سال پیش، من در مورد چیزی شبیه به این فکر می کرد و من مثل، گه در آن زمان آنها را که من خیلی قدیمی بود. هاهاها حدس می زنم من اشتباه بود.
  من دمار از روزگارمان درآورد رشته مهندسی. من گرفتن که فردا هستم.
  The abtiliy to think like that shows you're an expert
  پاسخ:
  ترجمه شده توسط گوگل :

  توانایی که فکر می کنم شما نشان می دهد یک متخصص

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی